چرا ما معتقدیم که دامنه XYZ جدید .COM است

  • Home
  • hosting
  • چرا ما معتقدیم که دامنه XYZ جدید .COM است
چرا ما معتقدیم که دامنه XYZ جدید .COM است
مه 1, 2022

چرا ما معتقدیم که دامنه XYZ جدید .COM است

در artmanit ، ماموریت شرکت ما ارائه آزادی کامل بیان آنلاین به 29 میلیون مشتری در 178 کشور در سراسر جهان است.

در طول دهه گذشته، با ارائه سریع‌ترین میزبانی وب با قیمت‌های بی‌نظیر به کاربران خود، موفق شده‌ایم هدف خود را سال به سال محقق کنیم .

به عنوان یک کسب و کار، ما به سمت نوآورانی که اینترنت را به یک کانون خلاق برای همه تبدیل می کنند، جذب می شویم.

علاوه بر این، ما می‌خواهیم روابط موجود خود را با شرکت‌هایی که قیمت‌های خود را پایین نگه می‌دارند، ایجاد کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هیچ‌کس با اتصال به اینترنت مستثنی نیست.

به طور خلاصه، artmanit خود را با کسانی احاطه کرده است که دیدگاه ما را در مورد اینکه اینترنت چگونه و چگونه باید باشد: در دسترس، فراگیر، و فضایی برای یادگیری به اشتراک بگذارند.

مطابق با ایده ما مبنی بر اینکه اینترنت باید فضایی برای همه باشد، یکی از شرکت هایی که معتقدیم دیدگاه ما را به اشتراک می گذارد، ثبت دامنه .XYZ است.

از آنجایی که نام دامنه .XYZ فقط از 0.99 دلار در دسترس است، ما آن را به مشتریان artmanit خود که علاقه مند به برداشتن اولین گام های خود برای خرید یک نام دامنه برتر هستند، و/یا در حال حاضر در حال بررسی نام دامنه ای برای انتخاب هستند، کاملاً توصیه می کنیم.

دامنه XYZ که در ژوئن 2014 برای عموم مردم در دسترس قرار گرفت، توسط دانیل نگاری، بازاریاب اینترنتی 27 ساله در آن زمان ایجاد شد.

این طراحی شده است تا به تجارت دامنه سطح بالای عمومی یا gTLD نفوذ کند و جایگزینی برای دامنه .com ارائه دهد.

انگیزه این تمایل این بود که اگرچه اینترنت گاهی اوقات فضایی بی‌نهایت برای خلاقیت به نظر می‌رسد (یا میم‌های گربه‌ای، اگر این مورد شماست!)، اما اینطور نیست.

چرا ما معتقدیم که دامنه XYZ جدید .COM است
دانیل نگاری و آرناس استوپلیس

مانند دنیای آفلاین، املاک اینترنتی به طور فزاینده ای محدود شده است.

این تا حدی به این واقعیت مربوط می شود که تا 99 درصد از آدرس های دامنه دات کام که کاربران دامنه جستجوی آنها را جستجو می کنند، به تدریج در طول دهه ها گرفته شده است.

این مشکلاتی را برای کاربران دامنه جدید ایجاد می کند – مانند کسانی که از خدمات هاستینگر استفاده می کنند – که به سادگی می خواهند اولین گام های خود را در ساخت یک وب سایت بردارند، یک پروژه برنامه نویسی را شروع کنند یا هر کاری را که می خواهند به صورت آنلاین انجام دهند

– تنها کاری که می خواهند انجام دهند این است که آنلاین خود را ارائه دهند. عزیزم یک آدرس آسان برای پیدا کردن.

چرا ما معتقدیم که دامنه XYZ جدید .COM است

با این حال، برای نگاری، معنای XYZ بیش از یک راه حل برای مشکل کمبود روزافزون فضای دامنه است.

دانیل در وبلاگ شخصی خود توضیح می دهد که دامنه .com با اولین نسل از نوآوران آنلاین مرتبط است.

او نوشت: «ما [نسل بعدی کارآفرینان و نوآوران اینترنتی] شایسته این شانس هستیم که یک نام دامنه کوتاه، به یاد ماندنی و مقرون به صرفه نیز داشته باشیم.

پیام .XYZ که نشان دهنده خودتعیین، مقرون به صرفه بودن و گامی به سوی آینده است، به وضوح در نسل Y و Z که دانیل و اکثر کاربران ما هستند، طنین انداز شده است. در مقاله « به لطف الفبای Google، .XYZ Will End .com Dominance » Wired گزارش داد که .XYZ روزانه 3000 ثبت نام کننده جدید دریافت می کند و در مسیر رسیدن به بیش از 10000 پس از زمان نگارش قرار دارد.

اعتبار نهایی تفکر آینده XYZ. در سال 2015 زمانی که Google منافع خود را مجددا سازماندهی کرد و به مجموعه ای به نام Alphabet تبدیل شد و از دامنه ABC.XYZ به عنوان URL خود استفاده کرد، رخ داد.

هاستینگر معتقد است که اگر گوگل برند دانیل را بپذیرد، کاربرانی که قصد خرید دامنه XYZ را دارند، نباید نگران رتبه‌بندی جستجوی وب باشند .

همانطور که در پست وبلاگ قبلی درباره اینکه چرا از روش خاصی که از مدارس مونته سوری در بررسی‌های همتایان خود استفاده می‌کنیم، نوشتیم.

, “اگر برای گوگل به اندازه کافی خوب است، برای ما نیز به اندازه کافی خوب است!”

اگر مشتری موجود هاستینگر هستید و در مورد انتخاب نام دامنه مناسب سؤالی دارید، لطفاً در تماس باشید. ما خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم!

افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

کوتاه کننده لینک تبدیل لینک به qr کد

 فروش هاستینگ با دامنه 

دیدگاهتان را بنویسید